Duży miś Gustaw

Duży miś – idealny prezent dla kogoś bliskiego

Cześć, jestem Gustaw, taki duży miś. Może zwrócisz przez moment na mnie uwagę? Jestem fajny jako prezent. Jestem pewny, że pokochają mnie zarówno te małe dzieci jak i duże – jestem mięciutki i miły w dotyku. Po prostu milusi, duży miś.
Nie powiedziałem Tobie jednak wszystkiego – zdradzę Ci pewną tajemnicę. Mam też przyjaciół. Widziałeś już flamingi i jednorożce? To moi przyjaciele, którzy też chcą zostać częścią czyjejś rzeczywistości – czyjegoś świata. Mogę być małą zabawką, dużą przytulanką a nawet 3 metrowym obrońcą przed potworami z szafy. Poznajmy się. Zabierz mnie do siebie!

Możesz kupić dużego misia na prezent – w jasnych, wesołych kolorach. Uśmiech na twarzy osoby obdarowanej gwarantowany. Ja i moi przyjaciele to wielkie pokłady pluszowego szczęścia na wiele miesięcy – miśki idealnie wypełnią przestrzeń zarówno tą nowoczesną, jak i klasyczną. Dodadzą jej wyrazistości i ciepła. Osoba obdarowana poczuje prawdziwe ciepło płynące z samego wnętrza pluszowego przyjaciela.

Nie musisz martwić się o opakowanie prezentowe – my załatwimy wszystko za Ciebie. Wskakujemy w specjalny worek prezentowy lub karton przewiązany ozdobną wstążką. Osoba obdarowana już na początku będzie miała mnóstwo radości z rozpakowywania prezentu. Możemy też dołączyć liścik z życzeniami.

Wyraź uczucie komuś bliskiemu i podaruj nas innym!