Świnka Peppa

Uwielbiana przez wszystkie dzieci bohaterka bajki już teraz może znaleźć się w Twoim domu!

Świnka Peppa to postać, która kochają małe i duże dzieci. Gdy jest w pobliżu, nuda nie grozi nikomu. Duża maskotka Świnka Peppa ma aż 70cm wysokości. Dzięki temu można wykorzystać ją nie tylko jako maskotkę do przytulania, ale także jako dekorację w pokoju. Jej obecność z pewnością wywoła uśmiech u każdego, kto do niego wejdzie.

Pluszowa zabawka wykonana z przyjemnych materiałów pozwala dzieciom na nieograniczone przytulanie do ulubionej postaci z kreskówki. Duży rozmiar nie stanowi przy tym problemu.

Możesz ją wykorzystać także jako element zabaw edukacyjnych. Angażując się w zabawę z dzieckiem odtwarzaj sceny z bajki lub twórz własne scenariusze do uczenia dzieci właściwych zachowań lub zasad bezpieczeństwa. Wraz ze Świnką Peppą dzieci uczą się nowych umiejętności poprzez zabawę. Mała bohaterka daje dzieciom wzorzec do poznawania świata poprzez zadawanie pytań. Sama dużo też się uczy poprzez zabawę. Staje się zatem wzorem do naśladowania przez najmłodszych pokazując, że nauka może być przyjemnością.

Mega maskotka Świnka Peppa to doskonały pomysł na prezent dla każdego dziecka. Decydując się na jej zakup masz pewność, że pluszowy podarunek będzie trafiony, a ty dostaniesz w podziękowaniu mega uścisk od dzieci.

Wyświetlanie jednego wyniku

  • Świnka Peppa 70cm

    99,99 
    Zobacz

Wyświetlanie jednego wyniku