Dodatkowe usługi

Sklep online z pluszakami „Miś Gustaw” oferuje nie tylko ogromne misie pluszowe, ale także szereg dodatkowych usług, które zaskoczą Ciebie i Twoich bliskich. Jakie niespodzianki przygotowaliśmy? Z przyjemnością dołączymy romantyczny liścik do misia, którym chcesz obdarować swoją drugą połówkę. Co więcej, zapakujemy dużą przytulankę do ozdobnego kartonu z wstążką lub do praktycznego worka prezentowego. Niby drobiazg, a sprawi wielką radość!

Liścik

Jeśli zechcesz dodamy liścik Twojego autorstwa. Możesz też zdać się na nas, podaj imię odbiorcy a my wpleciemy jego imię w nasz oryginalny wierszyk.

Wiadomość od Ciebie wydrukowana zostanie na szlachetnym papierze, umieszczona w zapieczętowanej ozdobną naklejką eleganckiej kopercie.

Pakowanie na prezent

Możemy zapakować Twojego misia w specjalne pudło prezentowe owinięte wstążką wykończoną kokardą. Ozdobne pudełko prezentowe jest pakowane w dodatkowy karton zabezpieczający Twój prezent w podróży.

Karton w Karton

Jeśli zależy ci na czystym kartonie możesz wybrać opcję karton w karton. Twoja paczka będzie składała się z 2 kartonów.

Worek prezentowy

Twój Gustaw może być spakowany w wielki worek prezentowy. Jest dostępny w kolorze złotym lub granatowym. Prezent w transporcie chroni karton.