Lew

Jeśli jest coś co dzieci kochają najbardziej, to na pewno są to zwierzęta. A już szczególnie, gdy jest to pluszowy egzemplarz.

Wśród zwierząt jest takie, które wzbudza zainteresowanie u każdego bez względu na wiek. Mowa oczywiście o samym królu wśród ssaków czyli lwie.

Pluszowa maskotka lew to wyjątkowa propozycja dla dzieci małych i dużych, które marzą o tym, aby w ich pokoju zamieszkało niesamowite zwierzątko. Oferowany przez nas lew ma imponujące rozmiary. Dzięki temu można się do niego nie tylko przytulać. Pluszowy lew maskotka może stanowić imponującą ozdobę pokoju dziecięcego. To idealna propozycja także dla rodziców, którzy chcą stworzyć w pokoju dziecięcym klimat prawdziwej dżungli lub safari.

Duży lew maskotka to rewelacyjny pomysł na prezent

Można go podarować przyszłym rodzicom właśnie z myślą o udekorowaniu pokoju, a także dziecku, które z pewnością ucieszy się na mega podarunek.

Pluszowy zwierzak daje duże możliwości zabawy. Pozwala na pokazanie dziecku jak należy traktować zwierzęta, ale może też pomóc w nauce poprzez rozrywkę. Jego duży rozmiar pomoże w pokazywaniu kontrastów (duży-mały, groźny-przyjazny) oraz w nauce wskazywania poszczególnych części ciała zwierzaka. Maskotka lew to gwarancja dobrego zakupu.

Lew
Kolor
1
Rozmiar
1

wyświetl najpierw: najtańsze najdroższe

 • Zobacz

  Lew 20cm

  39,99 
 • Zobacz

  Lew 25 cm

  49,99 
 • Zobacz

  Lew 130cm

  199,99 

wyświetl najpierw: najtańsze najdroższe