Koala

Pluszak koala – idealny prezent

Chcesz wręczyć bliskiej osobie wyjątkowy prezent? Szukasz trwałego i oryginalnego zamiennika dla kwiatów i słodyczy, które szybko znikają? W naszym sklepie internetowym czeka na Ciebie miś koala! Pluszak świetnie wygląda, jako dekoracja pokoju lub mieszkania. Maskotkę możesz nabyć w pięciu rozmiarach: od 100 do 220 centymetrów wysokości. Tym miśkiem na pewno zrobisz wrażenie na bliskiej sercu osobie. Zobacz, jak na twarzy Twojej ukochanej pojawi się wielki uśmiech, gdy wręczysz jej wielkiego koalę. Nasz miś to również Twój partner w przepraszaniu. Jeśli coś przeskrobałeś, z opresji uratuje Cię pluszak. Koala ma szare futerko i biały brzuszek – jest miękki i świetnie wygląda. Maskotka wywołuje zachwyt, którego potrzebujesz, by poprawić humor swojej drugiej połówce. Przekonaj się, że to działa!

Dla Twojego dziecka miś koala – pluszak

Zbliżają się urodziny Twojej pociechy? Gwiazdka za pasem, a Ty nie wiesz, co możesz podarować? Chcesz uzupełnić skromne zamówienie, które przygotowało dziecko do Świętego Mikołaja, o dodatkowy produkt? Polecamy nasze wyjątkowe, miękkie maskotki. Dzieci bardzo lubią sympatycznego misia koala. Pluszak zajmie honorowe miejsce w dziecięcym pokoju i będzie skutecznie przeganiał strachy. Spanie z takim kompanem to wyjątkowe przeżycie – dziecko na pewno będzie czuło się bezpiecznie i komfortowo. Co więcej, do sympatycznego misia można się w każdej chwili przytulić! Wybierz odpowiedni rozmiar przytulanki dostosowany do wieku maluszka i patrz, jak rozkwita piękna przyjaźń.

Liczy się jakość

Jesteśmy polskim producentem, który ogromną wagę przykłada do jakości. Wypracowaliśmy rygorystyczne standardy, by nasze pluszaki były piękne, ale również bezpiecznie dla maluszków i wytrzymałe. Zależy nam, aby misie i inne zwierzątka towarzyszyły dzieciom w różnych momentach życia i były ich pluszowymi przyjaciółmi. Dlatego szukamy wytrzymałych tkanin wysokiej jakości i tworzymy projekty maskotek, które maluchy mogą nosić, przytulać i sadzać obok siebie, gdy się bawią. Co więcej, każdy produkt zamówiony w naszym sklepie możemy elegancko zapakować.
Spersonalizowane pakowanie zamówień
W naszym sklepie internetowym możesz spersonalizować swoje zamówienie. Wyślemy misia w ozdobnym pudełku w ciągu 24 godzin. Do paczki możemy dołączyć wybrane przez Ciebie słodycze oraz liścik. Bilecik to świetny sposób, by wyrazić, co czujesz, złożyć komuś życzenia, czy życzyć miłego dnia. Jeśli nie możesz pojawić się na przyjęciu urodzinowym, spraw, by zastąpił Cię pluszak. Koala na pewno spodoba się dziecku – na jego twarzy zagości uśmiech!

Koala
Kolor
1
Rozmiar
1

wyświetl najpierw: najtańsze najdroższe

 • Zobacz

  Koala z dzieckiem 30cm

  58,99 
 • Zobacz

  Koala 100cm

  99,99 
 • Zobacz

  Koala 130cm

  139,99 
 • Zobacz

  Koala 160cm

  199,99 
 • Zobacz

  Koala 190cm

  249,99 
 • Zobacz

  Koala 220CM

  299,99 

wyświetl najpierw: najtańsze najdroższe