O nas

Historycy spierają się czy pierwowzór pluszowego misia stworzyła pod koniec XIX w. Margarete Steiff, która w szyciu pluszowych zwierzątek znalazła pociechę w walce z nieuleczalną chorobą, czy też stworzył go na początku XX w. amerykanin Morris Mitchom, imigrant z Rosji zainspirowany przygodą myśliwską Teodora „Teddy” Roosvelta, który to spotkał w czasie polowania małego niedźwiadka. Zwierzątko zostało puszczone wolno i stało się bohaterem wielu ilustracji i opowieści a jedna z nich podsunęła Morrisowi myśl stworzenia pluszowej zabawki, którą nazwał Teddy.

Jaka by nie była historia pierwszego pluszowego misia, dziś trudno wyobrazić sobie świat bez tych rozczulających i wzruszających istot, które obecne są nie tylko w naszym dzieciństwie ale tak wiele treści potrafią wyrazić w każdej chwili naszego życia.

Miś to symboliczny podarunek, który wyraża nie tylko uczucia które mamy dla obdarowywanej osoby. Miś pokazuje także, że obdarowujący jest człowiekiem ciepłym, nietuzinkowym i wrażliwym.

Nasze misie ze względu na swój ujmujący urok oraz niebagatelne wymiary staną się częścią życia, obdarowanej osoby. Sprawią, że każdego dnia choć przez chwilę zaistnieją w jej świadomości i przywołają chwile, o których razem chcemy pamiętać.

90% produktów wykonywana jest w naszej fabryce w Polsce. Wypełniamy je materiałami gwarantującymi nieodpartą miękkość oraz wieloletnią trwałość i sprężystość. Każdy miś przed wysyłką jest szczegółowo sprawdzany, dzięki czemu zapewniamy 100% idealnej jakości i bezpieczeństwa.

Wszystkie materiały z których wykonane są misie są odpowiednio certyfikowane i przebadane wg norm Unii Europejskiej.

Jako jedyni pakujemy nasze misie na prezent w specjalnie zaprojektowany dla danego misia karton. Dzięki temu, że posiadamy największy w Polsce wybór misiów pluszowych jesteśmy liderem sprzedaży w Polsce.

Poznaj Gustawa